Ayvalık
Ayvalık: Bir rivayete göre kayıp Atlantis'in yer aldığı yer olan Ayvalık, eşsiz dalış olanaklarına sahiptir. Güneş Adası, Yuvarlak Ada, Kerbela Taşları belli başlı dalış noktalarıdır. En popüler dalış noktası ise, Kız Adasının açık denize bakan yanıdır. 19 metre derinlikte başlayan sualtı faunası gerçekten görülmeye değerdir.

Essiz dalis noktalarina sahip olan Ayvalik hem bir rivayete göre Atlantisín yer aldigi sehrimiz  olmasi hem de sahip oldugu deniz ve dogasi bakimindan Türkiye´nin yerli turistini agirlayan  en önemli sehirlerimizden biridir. 

Ayvalikín belli basli dalis noktalari  Güneş Adası, Yuvarlak Ada, Kerbela Taşları dir.En popüler dalış noktası ise, Kız Adasının açık denize bakan yanıdır. 

19 metre derinlikte başlayan sualtı faunası gerçekten görülmeye değerdir.Bu önemli turizm sehirimizde  oteller , pansiyonlar gibi bircok konaklama imkani da bulunmaktadir.Dalis sonrasinda konaklama imkanlariniz icin trivago sitesini size önerebiliriz  www.trivago.com.tr , böylece Ayvalik´ta  kendi zevkinize ve bütcenize göre konaklamanizi önceden planlayabilirsiniz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!